Erkek Lazer Epilasyon Uygulamaları

Buz Başlıklı Lazer Epilasyon ile
İstenmeyen Tüylerden Hemen Kurtulun


Koltuk Altı Epilasyonu


Günümüzde koltuk altı epilasyonu kadın veya erkek birçok kişi tarafından tercih edilir. Koltuk altı tüylerinin kendini sıklıkla yenilemesi kötü bir görüntüye neden olmaktadır. Lazer epilasyon acısız olmakla birlikte, bu bölge için kısa sürede, kalıcı bir etki sağlamaktadır.


Bilgi Al

Yanak-Sakal Epilasyonu


Erkeklerin sakallarına verdiği önem herkes tarafından bilinir. Bu yüzden çok çeşitli bakımlar yapılır. Fakat elmacık kemikleri üzerinde çıkan tüyler veya çok gür bir sakal görüntüyü bozmaktadır. Lazer epilasyon ise sakal çizgisi dışında çıkan kılları yok ederek ve gür bir sakalı seyrekleştirerek ideal görüntüyü yakalamada iyi bir araçtır.


Bilgi Al

Bacak Epilasyonu


Bacak epilasyonu için kullanılan geleneksel yöntemler kalıcı olmamakla birlikte acı vericidir. Kalıcı olmadığı için de hem zaman hem de emek kaybına yol açar. Görüntüyü kusursuzlaştırmak ve bunu daimi olarak sağlamak ancak lazer epilasyon ile mümkündür.


Bilgi Al

Kaş Epilasyonu


Kaşlarınız yüz ifadenizi belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Çok gür ve bitişik bir kaş, sizi olduğunuzdan daha sert mizaçlı gösterebilir. Bu ifadeyi iyileştirme aracı olan cımbız ise yerini lazer epilasyona bıraktı. Lazer epilasyon ile kaş şeklinizi değiştirip, yüz ifadenizi baştan yaratabilirsiniz.


Bilgi Al

Sırt Epilasyonu


Sırt kılları yoğun olduğunda rahatsız edici olabilir. Ağda ve epilatörler bu işlem için fazla acı vericidir. Lazer epilasyon bu süreç için aranılan yöntemdir. Bu yöntem sayesinde sırt kıllarında makul derecede azalma gözlenir. Hem de kalıcı ve acısız olarak.


Bilgi Al

El-Ayak Epilasyonu


Özellikle eller vücudun en görünen kısımlarındandır. Bu bölgedeki istenmeyen kıllar özgüven eksikliğine yol açabilir. Siz de lazer epilasyon sayesinde ideal görüntünüze ulaşabilirsiniz.


Bilgi Al

Kemer Üstü Epilasyonu


Kemer üstü epilasyonu erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Vücudunuzdaki yoğun kılların her biri sizi psikolojik açıdan da zorlayabilir. Lazer epilasyon sayesinde bu durumdan uzun vadeli bir şekilde kurtulabilirsiniz.


Bilgi Al

Ense Epilasyonu


Ensede oluşan yoğun tüylenme bakımsız bir görüntüye yol açmaktadır. Çok görünür bir yerde oluşundan kişinin özgüvenini de etkilemektedir. Epilasyon sayesinde ensenizde çıkan tüylerden de kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Üstelik ağda gibi geleneksel yöntemlerin ağrısı olmadan.


Bilgi Al

Kol Epilasyonu


Kol bölgesi lazer epilasyonu erkekler tarafından sıklıkla tercih edilir. Genelde üst kol ve omuz için lazer epilasyon tercihinde bulunulur. Fakat bu işlem gerçekleştirilirken alt kol ve üst kol arasında keskin bir geçiş olmamasına dikkat edilmelidir.


Bilgi Al

Boyun Epilasyonu


Erkeklerin tıraş bölgesi olmasından dolayı bu bölgede fazla kıllanma meydana gelir. Ayrıca çoğu erkekte bu bölgede sivilcelenme ve kıl dönmesi oluşur ve bu durum tıraş esnasında kanamalara sebebiyet verebilir. Bu nedenlerden dolayı sakal çizgisi ile göğüs kılları arasında kalan bölge için yapılan lazer epilasyon giderek yaygınlaşmaktadır. Birbirini izleyen seanslar sonunda kıllar uzun süreli olarak yok edilir.


Bilgi Al

Bursa erkek lazer epilasyon merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bursa’nın en güzel ilçesi Nilüfer‘de bulunan merkezimizde erkeklere özel kaş epilasyonu, sakal epilasyonu, erkek bacak lazer epilasyonu lazer sırt epilasyonu ile kıl aldırma. soprano lazer ile kıl aldırma hizmetlerimiz vardır.